Jean&Len Handcrème so matcha, 75 ml

Maakt de handen soepel en trekt snel in zonder vettig aan te voelen

Nieuw!

€ 3,29

(€ 43,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale tot droge huid
  • Met aloë vera & matcha-extract
  • Lichte textuur, trekt snel in

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml

Jean&Len Handcrème so matcha, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Handcrème so matcha van Jean&Len maakt de handen soepel en ondersteunt een verzorgde uitstraling van de huid. De formule is geschikt voor normale tot droge huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Trekt snel in: De lichte textuur trekt snel in en voelt niet vettig aan.
  • Plantenextracten: Bevat aloë vera en matcha-extract.
  • Soepel huidgevoel: Geeft een zacht gevoel op de huid.
  • Doordachte formule: Zonder parabenen, siliconen, microplastics en minerale oliën.
  • Vegan verzorging: Biedt vegan handverzorging.

Art. nr.: MUE-2925000121
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262500783685
Producentnummer: 2925000121
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Handcrème so matcha

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder