Jean&Len Renewing Booster Serum, 30 ml

Gerichte gezichtsverzorging voor een verzorgd huidbeeld

Nieuw!

€ 13,09

(€ 436,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Licht huidgevoel & melkachtige textuur
  • Met pro-retinol, vitamine E & Q10

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Renewing Booster Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 25,38
Beschrijving

Het Renewing Booster Serum van Jean&Len is een gezichtsserum voor elk huidtype dat voor een verzorgd huidbeeld zorgt. De melkachtige emulsie voelt licht aan op de huid en combineert geselecteerde ingrediënten voor je dagelijkse verzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Geselecteerde formule: Bevat 0,14% pro-retinol, 1,00% vitamine E en huideigen Q10.
  • Ondersteuning van de cellen: Q10 dient als energiebron voor de cellen en ondersteunt natuurlijke processen van de huid.
  • Lichte textuur: Voelt als melkachtige emulsie licht aan op de huid.
  • Minimalistische formule: Parfumvrij en zonder alcohol, minerale oliën, parabenen of siliconen.

Let op bij gebruik: 's Avonds op het gereinigde gezicht aanbrengen. Bij het gebruik van producten met retinol moet overdag een zonbeschermingsfactor worden aangebracht.


Art. nr.: MUE-2800109244
Inhoud: 30 ml
EAN: 4262500780226
Producentnummer: 2800109244
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherylacetat, Glycerin, Retinyl Palmitat[1], Tocopherol (Vitamin E), Ubiquinone, Xanthan Gum, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Microcrystalline Cellulose, Myristyl Glucoside, Cetearylalcohol, Sclerotium Gum, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Phenoxyethanol

  1. Bevat vitamine A. Houd voor gebruik rekening met jouw dagelijkse inname.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Renewing Booster Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder