Jean&Len Roomspray Bergamot Cedarwood, 500 ml

Subtiele geurverspreiding voor een aangename sfeer in huis

Nieuw!

€ 16,19

(€ 32,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Sprankelend-bittere geur
  • Met bergamot & cederhout
  • Zonder microplastics & dierlijke bestanddelen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Roomspray Bergamot Cedarwood, 500 ml € 16,19 (€ 32,38 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 19,38
Beschrijving

De Roomspray Bergamot Cedarwood van Jean&Len is een luchtverfrisser voor thuis die voor een aangename sfeer zorgt. Met slechts enkele sprays wordt de geurcompositie subtiel door de ruimte verspreid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sprankelend-bittere geur: Combinatie van bergamot en cederhout.
  • Gerichte dosering: Eén spray is al voldoende voor een subtiele geurverspreiding.
  • Zonder microplastics: Formule zonder microplastics.
  • Zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong: De formule bevat geen dierlijke bestanddelen.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk te gebruiken.

Art. nr.: MUE-2925000103
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262500783364
Producentnummer: 2925000103
Merken: Jean&Len
Samenstelling

cineol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on (isomeren), cedrylmethylketon

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Roomspray Bergamot Cedarwood

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder