Jean&Len Rosemary Ginger Shampoo Hydration, 300 ml

Milde reiniging en verzorging voor soepel haar

Nieuw!

€ 7,09

(€ 23,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Kruidig-frisse geur
  • Zonder siliconen, parabenen & minerale olie

Vaak samen gekocht met Jean&Len Droomkrullen Rijstwater & Acai Bes Conditioner, 300 ml

Jean&Len Rosemary Ginger Shampoo Hydration, 300 ml € 7,09 (€ 23,63 / L)
Jean&Len Droomkrullen Rijstwater & Acai Bes Conditioner, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Rosemary Ginger Shampoo Hydration van Jean&Len is een vloeibare shampoo voor droog haar die mild reinigt en voor een soepel haargevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde haarreiniging: Reinigt droog haar mild en geeft het glans en een verzorgde uitstraling.
  • Kruidig-frisse geur: Biedt een frisse geurnoot van rozemarijn en gember.
  • Verzorgend complex: Formule met plantaardige glycerine, betaïne, zwarte-haverextract, panthenol en gehydrolyseerd rijstproteïne.
  • Zonder toevoegingen: Geproduceerd zonder siliconen, parabenen en minerale olie.

Art. nr.: MUE-2900100122
Inhoud: 300 ml
EAN: 4262401735653
Producentnummer: 2900100122
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Rosemary Ginger Shampoo Hydration