Jean&Len Scented Candle Green Tea & Citrus, 195 g

Verkwikkende geurbeleving en langdurige frisheid voor thuis

Nieuw!

€ 8,59

(€ 44,05 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 195 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verkwikkende geur van citrus & thee
  • Tot 40 uur brandduur
  • Formule op basis van sheaboter

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Scented Candle Green Tea & Citrus, 195 g € 8,59 (€ 44,05 / kg)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De Scented Candle Green Tea & Citrus van Jean&Len is een geurkaars in een minimalistische glazen houder die langdurig geur verspreidt. De verkwikkende geur combineert noten van groene thee, bergamot en citrusvruchten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lange brandduur: Biedt een brandduur tot 40 uur.
  • Gelijkmatige verbranding: Brandt gelijkmatig op.
  • Plantaardige basis: De formule is gebaseerd op sheaboter.
  • Zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Stijlvol design: Wordt geleverd in een minimalistische glazen houder.

Art. nr.: MUE-2800609316
Inhoud: 195 g
EAN: 4262401736964
Producentnummer: 2800609316
Merken: Jean&Len
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Scented Candle Green Tea & Citrus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder