Jean&Len Shower Soufflé Cardamom/Tonka, 200 ml

Romige lichaamsreiniging en zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 35,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Romige gel-to-mousse-textuur
  • Kruidige geur van kardemom & tonka
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Shower Soufflé Cardamom/Tonka, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De Shower Soufflé Cardamom/Tonka van Jean&Len is een doucheschuim voor de milde reiniging van de huid. De bijzondere geltextuur verandert bij contact met water in een romig schuim dat een aangenaam verzorgd huidgevoel geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Transformerende textuur: De gel verandert bij contact met water in een romig schuim.
  • Rijke formule: Bevat amandel-, jojoba-, argan- en babassuolie en vitamine E.
  • Kruidige geurbeleving: Biedt een geur van kardemom en tonkaboon.
  • Doordachte formule: Vegan samenstelling zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-2925000093
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500783265
Producentnummer: 2925000093
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Shower Soufflé Cardamom/Tonka

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder