Jean&Len Shower Soufflé Rosemary/Ginger, 200 ml

Milde lichaamsreiniging met gel-to-mousse-textuur en waardevolle oliën

Nieuw!

€ 7,09

(€ 35,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale huid
  • Verkwikkende geur van rozemarijn & gember
  • Zonder parabenen, siliconen & minerale oliën

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Shower Soufflé Rosemary/Ginger, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De Shower Soufflé Rosemary/Ginger van Jean&Len is een doucheschuim voor normale huid dat mild reinigt en voor een verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gel-to-mousse-textuur: Verandert bij contact met water in rijk, romig schuim.
  • Waardevolle verzorgende ingrediënten: Bevat amandelolie, jojobaolie, arganolie, babassuolie en vitamine E.
  • Verkwikkende geurbeleving: Biedt een aromatische geur van rozemarijn en gember.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder parabenen, siliconen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-2925000090
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500783203
Producentnummer: 2925000090
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Butan, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Isopropyl Palmitate, Hydroxyethyl Cellulose, Sorbit, Propane, Citric Acid, Parfum, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Tocopherylacetat, Sodium Benzoate, Isobutan, Potassium Sorbate, Limonene, Linalyl Acetate, Citrus Lemon Peel Oil, Linalool, Pinene, Pogostemon Cablin Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Shower Soufflé Rosemary/Ginger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder