KORRES Aegean Bronze Twee-Fasen Bronzing Zonnespray SPF 50, 150 ml

Hoge zonbescherming en een intensere bruine teint voor een stralende huid

Nieuw!

€ 30,49

(€ 203,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • SPF 50 voor hoge zonbescherming
  • Licht twee-fasenwater
  • Met arganolie & vitamine E

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Aegean Bronze Twee-Fasen Bronzing Zonnespray SPF 50, 150 ml € 30,49 (€ 203,27 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 46,58
Beschrijving

De Aegean Bronze Twee-Fasen Bronzing Zonnespray SPF 50 van KORRES combineert hoge zonbescherming met een intensere bruine teint. Het lichte twee-fasenwater laat een zijdezachte finish achter op de huid, zonder plakkerig aan te voelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge zonbescherming: Beschermt de huid betrouwbaar met SPF 50.
  • Intensere bruine teint: De formule met geüpcyclede johannesbroodolie ondersteunt het bruiningsresultaat.
  • Verzorgende samenstelling: Bevat arganolie en antioxidatieve vitamine E voor een stralend huidgevoel.
  • Aangename finish: Trekt onzichtbaar in en laat geen plakkerige resten achter.

Art. nr.: MUE-21014427
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069139543
Producentnummer: 21014427
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Ethylhexyl Triazone, Undecane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Triheptanoin, Arginin, 1.2-Hexanediol, Propandiol, Tricaprylin, Tridecane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Bisabolol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceratonia Siliqua (Carob) Seed Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol (Vitamin E), Tocopherylacetat, Zingiber Officinale Root Extract, Caramel, Vanillin, Parfum

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Aegean Bronze Twee-Fasen Bronzing Zonnespray SPF 50

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder