KORRES Athenian Grooming 4-in-1 Verzorgingsolie voor Mannen, 100 ml

Verzorgend in model brengen en gemakkelijker doorkambaar haar en baard

Nieuw!

€ 36,49

(€ 364,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Verzorgende droogolie voor haar & baard
  • Maakt gemakkelijker doorkambaar & geeft glans

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI GENTS Beard Activator Shampoo, 150 ml

KORRES Athenian Grooming 4-in-1 Verzorgingsolie voor Mannen, 100 ml € 36,49 (€ 364,90 / L)
Bali Care BALI GENTS Beard Activator Shampoo, 150 ml € 8,09 (€ 53,93 / L)
Totaalprijs: € 44,58
Beschrijving

De Athenian Grooming 4-in-1 Verzorgingsolie voor Mannen van KORRES is een verzorgende droogolie voor haar en baard die geschikt is voor elk huidtype. De olie brengt haar en baard in model en maakt ze gemakkelijker doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende droogolie: Brengt haar en baard in model en geeft glans.
  • Gemakkelijker doorkambaar: Maakt het kammen gemakkelijker en zorgt voor een zacht gevoel.
  • Geselecteerde oliën: Formule met duizendbladextract, Abessijnse olie, amandelolie en olijfolie.
  • Zonder parabenen: De formule bevat geen parabenen.
  • Eenvoudige verzorging: Gemakkelijk aan te brengen en zacht in te masseren.

Art. nr.: MUE-21013190
Inhoud: 100 ml
EAN: 5203069131615
Producentnummer: 21013190
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming 4-in-1 Verzorgingsolie voor Mannen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder