KORRES Pomegranate Grove Bodymilk, 200 ml

Verzorgende bodymilk voor een soepele huid

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Fruitig granaatappelaroma
  • Biedt 24 uur hydratatie

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Pomegranate Grove Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Pomegranate Grove Bodymilk van KORRES is een zijdezachte verzorging die je huid soepeler maakt en 24 uur lang hydrateert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur hydratatie: Hydrateert de huid langdurig en maakt haar soepeler.
  • Verzorgende formule: Formule met Griekse amandelolie, aloë vera en provitamine B5.
  • Zijdezachte textuur: Laat zich aangenaam over de huid verdelen.
  • Fruitige geur: Sprankelend aroma van sappige granaatappels met frisse ondertonen van knapperig rood fruit.

Art. nr.: MUE-21014126
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137723
Producentnummer: 21014126
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pomegranate Grove Bodymilk