KORRES Pure Greek Olive Douchegel Olive Fig, 250 ml

Milde lichaamsreiniging en een verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 13,09

(€ 52,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vijgengeur & olijfblad
  • Romig schuimend & mild

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Pure Greek Olive Douchegel Olive Fig, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 29,18
Beschrijving

De Pure Greek Olive Douchegel Olive Fig van KORRES is een douchegel voor de dagelijkse lichaamsverzorging van elk huidtype. Hij reinigt het lichaam mild en laat de huid aangenaam zacht aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor dagelijks gebruik.
  • Milde reiniging: De romig schuimende textuur reinigt het lichaam mild.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met olijfbladextract uit Kreta en een subtiele vijgengeur.
  • Vochtbalans: Kan helpen het natuurlijke vochtgehalte van de huid op peil te houden.

Art. nr.: MUE-21009421
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069108792
Producentnummer: 21009421
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pure Greek Olive Douchegel Olive Fig

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder