KORRES Sea Lavender Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salie-extract & aloë
  • Helpt het vochtgehalte op peil te houden

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Sea Lavender Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Sea Lavender Douchegel van KORRES reinigt je huid mild en is geschikt voor elk huidtype en de gevoelige huid. Hij helpt het vochtgehalte van de huid op peil te houden en zorgt voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert vuil op milde wijze van de huid.
  • Waardevolle ingrediënten: Bevat Grieks salie-extract en aloë.
  • Behoud van vocht: Helpt het vochtgehalte van de huid op peil te houden.
  • Soepele huid: Laat de huid zacht en aangenaam aanvoelen.
  • Aromatische geur: Geurt naar lavendel, zeenoten en cederhout.

Art. nr.: MUE-21012056
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139154
Producentnummer: 21012056
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Glycerin, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Disodium Cocoyl Glutamate, Levulinic Acid, Phenylpropanol, Polyquaternium-10, Polyquaternium 7, Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Caramel, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Sea Lavender Douchegel