L'ORÉAL PARIS Age Perfect Micro-Collageen Peptide Serum, 30 ml

Intensief gezichtsserum voor een stevigere huid en een egalere teint

Nieuw!

€ 17,19

(€ 573,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het gezicht
  • Lichte textuur & trekt snel in
  • Met micro-collageenpeptiden & niacinamide

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Age Perfect Micro-Collageen Peptide Serum, 30 ml € 17,19 (€ 573,00 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 24,78
Beschrijving

Het Age Perfect Micro-Collageen Peptide Serum van L'ORÉAL PARIS helpt verlies van stevigheid tegen te gaan en zorgt voor een strakkere en stevigere huid. De hydraterende formule trekt snel in zonder te plakken en laat de huid verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stevigere huid: Helpt verlies van stevigheid tegen te gaan en zorgt voor een strakkere en stevigere huid.
  • Egalere teint: Verfijnt het huidbeeld en maakt pigmentvlekken en rimpels in het gezicht minder zichtbaar.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met micro-collageenpeptiden en niacinamide.
  • 24 uur hydratatie: Hydrateert de huid tot 24 uur lang.
  • Lichte textuur: Trekt snel in zonder te plakken.

Art. nr.: MUE-AB071000
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524247775
Producentnummer: AB071000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Age Perfect Micro-Collageen Peptide Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder