L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Extra Sterke Fixatie Haarlak, 300 ml

Betrouwbare styling en soepele fixatie, de hele dag lang

Nieuw!

€ 6,29

(€ 20,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Extra sterke & betrouwbare hold
  • Fijne verstuiving & makkelijk uit te borstelen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Extra Sterke Fixatie Haarlak, 300 ml € 6,29 (€ 20,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De Elnett Satin - Extra Sterke Fixatie Haarlak van L'ORÉAL PARIS biedt elk haartype betrouwbare hold voor de hele dag zonder te verzwaren. Dankzij de microverstuiver wordt de haarlak ultrafijn over het haar verdeeld en zorgt hij voor glans en soepele beweging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Extra sterke hold: Fixeert je styling betrouwbaar gedurende de hele dag.
  • Microverstuiver: Zorgt voor een ultrafijne en gelijkmatige verdeling over het haar.
  • Licht haargevoel: Plakt niet, verzwaart niet en behoudt de natuurlijke beweging van het haar.
  • Makkelijk uit te borstelen: Eenvoudig en zonder resten uit het haar te verwijderen.
  • Sneldrogend: Droogt snel en laat geen zichtbare sporen achter.

Art. nr.: MUE-AA873800
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524164614
Producentnummer: AA873800
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Dimethyl Ether, Va/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Hydroxy Citronellal, Peg/Ppg-4/12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalyl Acetate, Panthenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Pinene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Carvone, Geraniol, Terpineol, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Citronellol, Coumarin, Hexamethylindanopyran, Amyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Extra Sterke Fixatie Haarlak

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder