L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Leave-In Verzorging, 150 ml

Soepelheid en bescherming voor je haarlengtes

Nieuw!

€ 11,99

(€ 79,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor breekbaar & beschadigd haar
  • Met Bond Repair-complex & citroenzuur
  • Ondersteunt de haarstructuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Leave-In Verzorging, 150 ml € 11,99 (€ 79,93 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 18,58
Beschrijving

De Elvive Bond Repair Leave-In Verzorging van L'ORÉAL PARIS is een beschermende leave-in verzorging die speciaal is ontwikkeld voor breekbaar en beschadigd haar. De formule ondersteunt de haarstructuur en zorgt voor een verzorgde uitstraling van de aanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van breekbaar haar.
  • Bond Repair-complex: De formule met citroenzuur ondersteunt gericht de haarstructuur.
  • Anti-frizz-effect: Helpt frizz en gespleten haarpunten tegen te gaan en geeft soepelheid en glans.
  • Lichte formule: Verzwaart het haar niet en vormt een beschermende finish als onderdeel van je verzorgingsroutine.

Toepassing: Verdeel over de lengtes en punten van vochtig of droog haar.


Art. nr.: MUE-AA568400
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524075576
Producentnummer: AA568400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Isododecane, Dipropylene Glycol, Aqua, Dimethicone, Alcohol Denat, Glycerin, Dimethiconol, Peg-14 Dimethicone, Hydroxyethyl Urea, Parfum, Citric Acid, Sodium Citrate, Hydroxy Citronellal, Phenoxyethanol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Polyacrylamide, Limonene, Linalool, Benzylbenzoat, Benzyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Propylene Glycol, Isoeugenol, Geraniol, Citronellol, Citral, Laureth-7, Hexyl Cinnamal, C13-14 Isoalkane

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Leave-In Verzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder