L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Shampoo, 300 ml

Milde haarreiniging voor soepelheid zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn tot droog haar
  • Met kokosolie & aangename geur
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar & is siliconenvrij

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Conditioner, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / L)
Totaalprijs: € 10,08
Beschrijving

De Elvive Extraordinary Oil Kokos Shampoo van L'ORÉAL PARIS reinigt fijn tot normaal, droog haar grondig en maakt het soepel en natuurlijk aanvoelend. De siliconenvrije verzorgingsformule met kokosolie verzwaart het haar niet en maakt het makkelijker doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal afgestemd: Op de behoeften van fijn tot normaal, droog haar.
  • Verzorgende formule: Met kokosolie voor een soepel gevoel zonder te verzwaren.
  • Eenvoudig in gebruik: Maakt het haar na het wassen makkelijker doorkambaar.
  • Siliconenvrij: Voor een natuurlijk haargevoel.
  • Aangename geur: Laat een subtiele geur in het haar achter.

Art. nr.: MUE-AA858100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524160463
Producentnummer: AA858100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, CI 19140 (Yellow 5), Dicaprylyl Ether, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Oleyl Alcohol, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Polyquaternium 7, Linalool, Propylene Glycol, Caramel, Citric Acid, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Shampoo