L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Serum, 102 ml

Gerichte hoofdhuidverzorging voor zichtbaar voller haar

Nieuw!

€ 16,79

(€ 164,61 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 102 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Speciaal voor fijn haar
  • Met 8% Fiber Booster-complex
  • Verankert het haar bij de wortel

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Serum, 102 ml € 16,79 (€ 164,61 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

Het Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Serum van L'ORÉAL PARIS is een hoofdhuidserum speciaal voor fijn haar dat het haar bij de wortel verankert en bijdraagt aan een voller ogende haardos.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn haar: Verankert het haar bij de wortel en ondersteunt de levenscyclus van het haar.
  • Hooggeconcentreerd complex: Bevat 8% Fiber Booster-complex met Aminexil-R, gingerol en niacinamide.
  • Nauwkeurige applicator: Dunne applicatorpunt voor gericht aanbrengen bij de haaraanzet.
  • Leave-in verzorging: Blijft in het haar en hoeft niet te worden uitgespoeld.

Toepassing: Gebruik als kuur van 6 weken na het wassen direct bij de haaraanzet.


Art. nr.: MUE-AA917000
Inhoud: 102 ml
EAN: 3600524189921
Producentnummer: AA917000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Niacinamide, Propylene Glycol, Diaminopyrimidine Oxide, Lactic Acid, Acetyl Cedrene, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Pogostemon Cablin Oil, Aminomethyl Propanol, Trimethyl-Benzenopropanol, Limonene, Zingiber Officinale Root Extract, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Linalool, Pinene, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Piroctone Olamine, Carvone, Terpineol, Citrus Aurantium Peel Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citronellol, Citral, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Serum