L'ORÉAL PARIS Elvive Fibralogy Herstellende Shampoo, 300 ml

Milde reiniging voor voelbaar meer volume en textuur

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn haar
  • Met de werkzame stof Filloxane
  • Reinigt mild & verzwaart niet

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Fibralogy Herstellende Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Fibralogy Herstellende Shampoo van L'ORÉAL PARIS reinigt fijn haar mild van de aanzet tot in de punten en laat het haar dikker aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn haar: Reinigt mild van de aanzet tot in de punten zonder te verzwaren.
  • Met Filloxane: De werkzame stof dringt door in de haarvezel en versterkt het haar bij elk gebruik.
  • Voelbaar volume: Geeft een gevoel van meer volume en textuur.

Art. nr.: MUE-AA806100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524139742
Producentnummer: AA806100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Fijn haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulphate, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Lactic Acid, Alcohol Denat, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Carbomer, Citric Acid, Citronellol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Fibralogy Herstellende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder