L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate Conditioner, 150 ml

Soepel gevoel en een glanzende finish voor je haar

Nieuw!

€ 8,19

(€ 54,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dof & glansloos haar
  • Met Gloss-complex & glycolzuur
  • Maakt het haaroppervlak glad & sluit het af

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate Conditioner, 150 ml € 8,19 (€ 54,60 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 14,78
Beschrijving

De Elvive Glycolic Gloss Ultimate Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner speciaal voor dof en glansloos haar. De formule maakt het haaroppervlak glad en sluit het af voor een soepel gevoel en een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor glansloos haar: Speciaal ontwikkeld voor dof haar van de aanzet tot in de punten.
  • Met Gloss-complex: Bevat 11% Gloss-complex en glycolzuur.
  • Lichtreflectie en finish: Maakt het haaroppervlak glad, sluit het af en zorgt voor zichtbare glans.
  • Verzorging voor soepel haar: Maakt het haar zachter en bereidt het voor op de verdere verzorging.

Art. nr.: MUE-AA836200
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524144036
Producentnummer: AA836200
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder