L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Conditioner, 250 ml

Schoon haar en verzorging voor de lengtes

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een vette aanzet & droge lengtes
  • Met salicylzuur & hyaluronzuur
  • Verzorgt zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De Elvive Hyaluron Pure Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner die speciaal is ontwikkeld voor een vette hoofdhuid en haarlengtes die behoefte hebben aan hydratatie. De conditioner zorgt voor een schoon en fris haargevoel en geeft je haar veerkracht en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal afgestemd op een vette aanzet en droge lengtes.
  • Combinatie van ingrediënten: Formule met salicylzuur en vochtbindend hyaluronzuur.
  • Gewichtloos resultaat: Verzorgt de haarlengtes grondig zonder het haar te verzwaren.

Art. nr.: MUE-AA816701
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142223
Producentnummer: AA816701
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Distarch Phosphate, Quaternium-87, Dimethicone, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Steareth-6, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-150/Decyl Alcohol/Smdi Copolymer, Peg-100 Stearate, Behentrimoniumchloride, Trideceth-10, Trideceth-3, Chlorhexidine Digluconate, Salicylic Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Propylene Glycol, Amodimethicone, Isopropanol, Carvone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder