L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Shampoo, 300 ml

Fris haar van de aanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een vette hoofdhuid & droge lengtes
  • Met salicylzuur & hyaluronzuur
  • Reinigt & verzorgt zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 12,98
Beschrijving

De Elvive Hyaluron Pure Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor een vette hoofdhuid en droge haarlengtes. De shampoo zorgt voor een schoon, fris en verzorgd haargevoel van de aanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal afgestemd: Perfect geschikt voor een vette hoofdhuid en droge haarlengtes.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met salicylzuur en hyaluronzuur.
  • Gerichte reiniging: Verwijdert overtollig talg en productresten grondig van de hoofdhuid.
  • Gewichtloze verzorging: Verzorgt de haarlengtes zonder het haar te verzwaren.

Art. nr.: MUE-AA809300
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524140069
Producentnummer: AA809300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Cocamide Mea, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hyaluronate, Salicylic Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Limonene, Carvone, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexylene Glycol

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Pure Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder