L'ORÉAL PARIS Elvive Multivitamines Shampoo, 300 ml

Schoon en luchtig haar, elke dag opnieuw

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal tot vet wordend haar
  • Formule met citroenzuur
  • Voor dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Multivitamines Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Conditioner, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / L)
Totaalprijs: € 10,08
Beschrijving

De Elvive Multivitamines Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor normaal tot snel vet wordend haar die voor een schoon haargevoel zorgt. De shampoo geeft je haar een voelbaar fris en luchtig gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor vet wordend haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van normaal tot snel vet wordend haar.
  • Met citroenzuur: De formule met citroenzuur ondersteunt een schoon haargevoel.
  • Frisheid en luchtigheid: Geeft je haar een aangenaam licht en fris gevoel.
  • Dagelijkse verzorging: Ideaal voor de dagelijkse haarwas.

Art. nr.: MUE-AA807500
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524139889
Producentnummer: AA807500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ppg-5-Ceteth-20, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Carbomer, Geraniol, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Multivitamines Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder