L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Shampoo, 300 ml

Milde verzorging en meer weerstand voor je haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & breekbaar haar
  • Milde reiniging met ceramiden
  • Versterkt de haarvezel & geeft glans

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Elvive Total Repair 5 Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor beschadigd en breekbaar haar. De shampoo reinigt het haar mild en zorgt voor een verzorgd haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van beschadigd en breekbaar haar.
  • Formule met ceramiden: Ondersteunt de weerstand van de haarvezel.
  • Milde verzorging: Geeft soepelheid en glans zonder het haar te verzwaren.
  • Romige textuur: Gemakkelijk te verdelen, schuimt goed en laat een schoon gevoel achter.

Art. nr.: MUE-AA797300
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524138868
Producentnummer: AA797300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Broos haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Sodium Lactate, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Polysorbate-20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Amodimethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Citric Acid, Butylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder