L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control ANTI-BLEMISH SERUM, 30 ml

Gerichte verzorging voor een zuivere huid en minder onzuiverheden

Nieuw!

€ 18,09

(€ 603,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen met een vette huid
  • Met salicylzuur & 3% niacinamide
  • Ondersteunt een zuivere uitstraling van de huid

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control ANTI-BLEMISH SERUM, 30 ml € 18,09 (€ 603,00 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 25,68
Beschrijving

Het L'Oréal Men Expert Derma Control ANTI-BLEMISH SERUM van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsserum voor mannen met een vette huid die gevoelig is voor onzuiverheden en ondersteunt een zuivere uitstraling van de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal afgestemd: Ontwikkeld voor de huid van ongeveer 18 tot 24 jaar met een vette neiging.
  • Formule met werkzame ingrediënten: Bevat salicylzuur en 3% niacinamide.
  • Gerichte verzorging: Kan helpen puistjes te voorkomen en onzuiverheden en puistjesvlekjes te verminderen.
  • Zuivere uitstraling: Verzorgt het uiterlijk van de huid en ondersteunt een egale teint.
  • Flexibel te gebruiken: Geschikt voor zowel gebruik op grotere oppervlakken als plaatselijk gebruik.

Toepassing: Na het reinigen van het gezicht met de pipet aanbrengen op de droge huid. Ideaal als aanvulling op de dagelijkse verzorgingsroutine met de Derma Control-lijn.


Art. nr.: MUE-AA944100
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524195632
Producentnummer: AA944100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Vettige huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Niacinamide, Glycerin, Propandiol, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Lactic Acid, Phytic Acid, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control ANTI-BLEMISH SERUM

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder