L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Healthy Look Hydraterende Gel, 40 ml

24 uur hydratatie en een licht gebruinde tint voor een frisse uitstraling

Nieuw!

€ 13,09

(€ 327,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Met vitamine C & 24 uur hydratatie
  • Voor een frissere, uitgeruste uitstraling

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Healthy Look Hydraterende Gel, 40 ml € 13,09 (€ 327,25 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 30,93
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Healthy Look Hydraterende Gel van L'ORÉAL PARIS is een getinte crème voor de mannenhuid die speciaal is ontwikkeld voor een vermoeid ogende huid. Hij hydrateert de huid 24 uur lang en zorgt voor een frissere, uitgeruste uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Frisse uitstraling: De formule met antioxidatieve vitamine C zorgt voor een frissere, uitgeruste uitstraling.
  • Lichte tint: Geeft een licht gebruinde tint die zich aanpast aan de natuurlijke huidskleur zonder baard of wenkbrauwen te kleuren.
  • Aangenaam draaggevoel: Laat geen plakkerig of vettig gevoel achter op de huid en is eenvoudig in gebruik.

Art. nr.: MUE-AB104400
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600524252939
Producentnummer: AB104400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Silica Silylate, Biosaccharide Gum-1, Caffeine, Caprylyl Glycol, Carbomer, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, CI 15510 (Orange 4), CI 17200 (Red 33), CI 19140 (Yellow 5), CI 61570 (Green5), Phenoxyethanol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Healthy Look Hydraterende Gel