L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème SPF 15, 50 ml

Frisse dagverzorging met UV-bescherming tegen tekenen van vermoeidheid

Nieuw!

€ 13,39

(€ 267,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid & elk huidtype
  • Met vitamine C & SPF 15
  • Ultralichte gel-crèmetextuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème SPF 15, 50 ml € 13,39 (€ 267,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 20,98
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème SPF 15 van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsverzorging met UV-filter die speciaal is ontwikkeld voor de mannenhuid. De formule gaat tekenen van vermoeidheid tegen en ondersteunt een fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare UV-bescherming: SPF 15 beschermt tegen UVA- en UVB-straling.
  • Lichte textuur: De ultralichte gel-crème trekt snel in, voelt niet vet aan en plakt niet.
  • Formule met vitamine C: Geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype, van normaal tot gevoelig.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich gemakkelijk aanbrengen en past moeiteloos in de dagelijkse verzorgingsroutine.

Art. nr.: MUE-AA548400
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524070755
Producentnummer: AA548400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème SPF 15

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder