L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Hyaluron Aqua-Fluid SPF 30, 40 ml

Hydratatie en uv-bescherming voor een egale huid

Nieuw!

€ 20,99

(€ 524,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Met SPF 30, hyaluron & vitamine C
  • Hydrateert 24 uur & beschermt

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Hyaluron Aqua-Fluid SPF 30, 40 ml € 20,99 (€ 524,75 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 28,58
Beschrijving

De Revitalift Filler Hyaluron Aqua-Fluid SPF 30 van L'ORÉAL PARIS is een lichte, vloeibare dagcrème voor de dagelijkse gezichtsverzorging. De crème hydrateert intensief, beschermt tegen uv-straling en zorgt voor een verfijnd huidbeeld.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur hydratatie: De formule met hyaluronzuur, vitamine C en niacinamide hydrateert langdurig en verbetert de elasticiteit.
  • Uv-bescherming: Biedt dankzij SPF 30 bescherming tegen uv-straling.
  • Egale teint: Egaliseert een ongelijkmatige teint, maakt donkere vlekken minder zichtbaar en verfijnt het huidbeeld.
  • Lichte textuur: Trekt snel in, laat geen witte resten achter en zorgt voor een gewichtloos, zacht huidgevoel.

Toepassing: Goed schudden voor gebruik en 's ochtends gelijkmatig op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-AB049200
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600524244569
Producentnummer: AB049200
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Diisopropyl Sebacate, Isopropyl Myristate, Alcohol Denat, Silicia, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Triethanolamine, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Cellulose, Silica Silylate, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Polysorbate 60, Sodium Hyaluronate, Sodium Phosphate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Carvone, Citronellol, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, CI 17200 (Red 33), CI 60730 (Violet 2), Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Hyaluron Aqua-Fluid SPF 30