Lumene Nordic-C Glow Refresh Hydraterende Mist, 50 ml

Verfrissende hydratatie en een oppepper voor tussendoor

Nieuw!

€ 11,39

(€ 227,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met kruipbraam & vitamine C
  • Hydraterende gezichtsspray

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic-C Glow Refresh Hydraterende Mist, 50 ml € 11,39 (€ 227,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,68
Beschrijving

De Nordic-C Glow Refresh Hydrating Mist van Lumene is een hydraterende gezichtsspray voor elk huidtype die de huid een aangenaam fris gevoel geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt verzorging voor elk huidtype.
  • Formule met plantenextracten: Formule met wilde Arctische kruipbraam, vitamine C en Arctisch bronwater.
  • Antioxidatieve verzorging: Bevat in het wild groeiende en geüpcyclede bestanddelen.
  • Vegan formule: Heeft een volledig vegan samenstelling.
  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor gebruik vóór de dagcrème of om je make-up op te frissen.

Toepassing: Kan als onderdeel van je verzorgingsroutine vóór de dagcrème worden gebruikt of tussendoor om je make-up op te frissen.


Art. nr.: MUE-81783
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600817836
Producentnummer: 81783
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Water, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, Propandiol, Ethylhexylglycerin, Maltodextrin, Ascorbyl Glucoside, Sodium Hydroxyde, Disodium Edta, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Linalool, Parfum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic-C Glow Refresh Hydraterende Mist