Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisturizer, 50 ml

Stralende uitstraling en een verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 24,49

(€ 489,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met kruipbraam & vitamine C
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisturizer, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 32,08
Beschrijving

De Nordic C [Valo] Glow Moisurizer van Lumene is een dagverzorging voor elk huidtype die voor een stralende uitstraling zorgt. De crème laat gezicht en hals verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met Arctische kruipbraam, vitamine C, hyaluronzuur en polyglutaminezuur.
  • Voor elk huidtype: Geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.
  • Vegan formule: De formule is volledig vegan.
  • Verpakking: Gemaakt met 44% minder verpakkingsmateriaal.

Toepassing: Kan na de reiniging en in combinatie met een serum worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-85123
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600851236
Producentnummer: 85123
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Dimethicone, C9-12 Alkane, C13‐15 Alkane, Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Triazone, Magnesium Sulphate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Tromethamine, Saccharomyces Ferment, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Silicia, Triethylcitrate, Aluminium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Lauroyl Lysine, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisturizer