M.Asam AQUA INTENSE Barrier Repair Cream, 50 ml

Versterking van de huidbarrière en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 25,49

(€ 509,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige & droge huid
  • Met ceramide- & hyaluronzuurcomplex
  • Parfumvrij & zonder microplastics

Vaak samen gekocht met The Body Shop Vitamin C Glow Revealing Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Barrier Repair Cream, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
The Body Shop Vitamin C Glow Revealing Serum, 30 ml € 29,49 (€ 983,00 / L)
Totaalprijs: € 54,98
Beschrijving

De AQUA INTENSE Barrier Repair Cream van M.Asam is een rijke gezichtsverzorging voor de gevoelige, geïrriteerde en droge huid die zorgt voor een verzorgde uitstraling. De crème helpt de huidbarrière te versterken en beschermt tegen opnieuw uitdrogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkt de huidbarrière: Ondersteunt de barrièrefunctie en beschermt tegen opnieuw uitdrogen.
  • Verzorgend complex: Bevat een ceramidecomplex van 1% en het hyaluronzuurcomplex om vocht vast te houden.
  • Waardevolle ingrediënten: Verrijkt met amandelolie, sheaboter en squalaan voor een soepel huidgevoel.
  • Milde formule: Parfumvrij, zonder geurstoffen en vrij van parabenen, siliconen, PEG, microplastics en kleurstoffen.
  • Microbioomvriendelijk: Ondersteunt een evenwichtige samenstelling van de huidflora.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op het gereinigde gezicht, de hals en het decolleté.


Art. nr.: MUE-45280
Inhoud: 50 ml
EAN: 4049639452800
Producentnummer: 45280
Merken: M.Asam
Huidtype: Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Barrier Repair Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder