M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel, 200 ml

Grondige gezichtsreiniging en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 17,19

(€ 85,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met hyaluron & jojobeads
  • Reinigt grondig & mild

Vaak samen gekocht met M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 41,68
Beschrijving

De AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel van M.Asam reinigt de huid van gezicht en decolleté grondig en mild, zonder deze uit te drogen. De licht schuimende formule is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid, en laat de huid aangenaam aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert vuil en make-up zonder de huid uit te drogen.
  • Verzorgende formule: Bevat een gepatenteerd hyaluronzuurcomplex en milde oppervlakteactieve stoffen.
  • Milde peeling: Jojobeads van jojobawas helpen dode huidcellen te verwijderen.
  • Clean Beauty: Vrij van siliconen, microplastics, parfum en kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-45162
Inhoud: 200 ml
EAN: 4049639451629
Producentnummer: 45162
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder