PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Shampoo, 250 ml

Zachte haarreiniging voor krachtige groei van de haaraanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met biotine & proteïneversterker
  • Vermindert haaruitval door haarbreuk

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Shampoo, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De miracles Grow Strong Shampoo van PANTENE PRO-V reinigt het haar zacht en verzorgt het van de haaraanzet tot in de punten. Hij is geschikt voor de dagelijkse haarwas van elk haartype en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Krachtige groei: Ondersteunt langere en sterkere haargroei.
  • Minder haarbreuk: Vermindert haaruitval door haarbreuk.
  • Verrijkte formule: Bevat biotine, proteïneversterker en voedingsstoffen.
  • Zachte reiniging: Geschikt voor dagelijks gebruik bij elk haartype.

Art. nr.: MUE-16170239
Inhoud: 250 ml
EAN: 8700216170239
Producentnummer: 16170239
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder