M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Day Cream LSF15, 50 ml

Hydraterende dagverzorging met SPF 15 en hyaluron

Nieuw!

€ 23,49

(€ 469,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige & droge huid
  • Lichte, waterige textuur
  • Hydrateert tot 120 uur lang

Vaak samen gekocht met M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Day Cream LSF15, 50 ml € 23,49 (€ 469,80 / L)
M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
Totaalprijs: € 48,98
Beschrijving

De AQUA INTENSE Hyaluron Day Cream LSF15 van M.Asam is een dagverzorging voor de normale, droge, vochtarme en gevoelige huid. De crème beschermt je huid met beschermingsfactor 15 tegen huidveroudering door licht en hydrateert tot 120 uur lang.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming tegen licht: Dagverzorging met SPF 15 beschermt tegen huidveroudering door licht.
  • Gepatenteerd hyaluronzuurcomplex: Zorgt voor een zichtbaar gladdere uitstraling en laat een droge huid en fijne lijntjes voller lijken.
  • Lichte textuur: De waterige formule trekt snel in zonder vet aan te voelen en is geschikt als basis voor make-up.
  • Huidvriendelijke formule: Parfumvrije formule zonder parabenen, kleurstoffen, PEG en synthetische kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-45197
Inhoud: 50 ml
EAN: 4049639451971
Producentnummer: 45197
Merken: M.Asam
Huidtype: Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Cetearylalcohol, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Pentaerythrityl Distearate, Ethylhexyl Triazone, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Zea Mays Starch, Sodium Hyaluronate, Urea, Trehalose, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Serin, Pullulan, Algin, Escin, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid, Alcohol, Potassium Phosphate, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Day Cream LSF15