MAYBELLINE Lifter Full Coverage Serum Concealer, 30 (11 g)

Frisse uitstraling en betrouwbare dekking rond de ogen

Nieuw!

€ 8,09

(€ 735,45 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 30

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hoge dekking & verzorging
  • Met 2% peptiden & cafeïne
  • Hydrateert tot 24 uur

Vaak samen gekocht met MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml)

MAYBELLINE Lifter Full Coverage Serum Concealer, 30 (11 g) € 8,09 (€ 735,45 / kg)
MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml) € 8,09 (€ 269,67 / L)
Totaalprijs: € 16,18
Beschrijving

De Lifter Full Coverage Serum Concealer van MAYBELLINE is een serumconcealer met hoge dekking die donkere kringen bedekt en de oogcontouren optisch oplicht. De formule maakt de huid glad en hydrateert tot 24 uur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge dekking: Bedekt donkere kringen betrouwbaar en laat de oogcontouren optisch lichter lijken.
  • Verzorgende formule: Bevat 2% peptiden en cafeïne, maakt de huid glad en ondersteunt de huidbarrière.
  • Langdurige hydratatie: Hydrateert de huid intensief tot 24 uur.
  • Optimale finish: Versmelt dankzij Flex-pigmenten met de huid, trekt niet in fijne lijntjes en geeft geen cakey effect of zichtbare lijntjes.
  • Precieze XL-applicator: De schuine punt maakt eenvoudig en gericht aanbrengen mogelijk.

Art. nr.: MUE-B3555300
Inhoud: 11 g
EAN: 3600531712624
Producentnummer: B3555300
Merken: MAYBELLINE
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene, Glycerin, Propandiol, Sorbitan Isostearate, Propylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Cera Microcristallina, Caffeine, Polybutene, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate, Magnesium Sulphate, Butylene Glycol, Silica Silylate, Chlorphenesin, Paraffin, Ascorbyl Glucoside, Aluminium Hydroxide, Tocopherol (Vitamin E), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polyethylene, Carbomer, Sodium Lactate, Polysorbate-20, Sodium Hyaluronate, Silicia, Caolin Clay, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77288 (Chromium Oxide Green), CI 77007 (Ultramarines)]

Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH Bereich MAYBELLINE & essie, Johannstrasse 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/en/consumer-products-division/maybelline-new-york

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAYBELLINE Lifter Full Coverage Serum Concealer