Oral-B 3D White Express Frisse Glans, 75 ml

Grondige tandreiniging en bescherming voor het natuurlijke wit van je tanden

Nieuw!

€ 5,99

(€ 79,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijks gebruik
  • Met koele muntsmaak
  • Verwijdert oppervlakkige verkleuringen

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B 3D White Express Frisse Glans, 75 ml € 5,99 (€ 79,87 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

De 3D White Express Frisse Glans tandpasta van Oral-B ondersteunt je dagelijkse mondhygiëne en reinigt je tanden grondig voor een schoon gevoel in je mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve verwijdering van vlekken: Verwijdert bij tweemaal daags gebruik tot 100 % van de oppervlakkige verkleuringen door koffie, thee of andere voedingsmiddelen.
  • Stralende glimlach: Brengt het natuurlijke wit van je tanden weer tevoorschijn.
  • Bescherming van het tandglazuur: Bevat natriumfluoride voor gerichte verzorging en bescherming van het tandglazuur.
  • Aangename frisheid: De koele muntsmaak zorgt bij dagelijks gebruik voor een fris mondgevoel.

Art. nr.: MUE-30040792
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006530040792
Producentnummer: 30040792
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Aqua, Peg-6, Aroma, Trisodium Phosphate, Sodium Lauryl Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Polyvinylpyrrolidon, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Chloride, Sucralose, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, CI 74160, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Menthol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Limonene, Eucalyptus Globulus Oil, Carvone, Anethole

  1. 1450 ppm F.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B 3D White Express Frisse Glans

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder