Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Stitch, 2 stuks

Zachte tandverzorging en een schoon mondgevoel

Nieuw!

€ 21,49

(€ 10,75 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Extra zachte borstelharen & kleine kop
  • Reinigt zacht & verwijdert tandplak

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Stitch, 2 stuks € 21,49 (€ 10,75 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 26,98
Beschrijving

De iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Stitch van Oral-B zijn speciaal ontwikkeld voor kinderen vanaf 6 jaar en bieden een zachte en effectieve reiniging. Ze ondersteunen de verwijdering van tandplak en zorgen voor een schoon mondgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijk design: De kleine, ronde borstelkop is optimaal afgestemd op de kindermond en reinigt ook moeilijk bereikbare plekken.
  • Zachte verzorging: Extra zachte borstelharen zijn ideaal voor gevoelig tandvlees en tijdens het wisselen van tanden.
  • Praktische vervangingsindicator: Borstelharen die van blauw naar wit verkleuren, geven het optimale moment voor vervanging aan.
  • Precieze reiniging: De speciale plaatsing van de borstelharen reinigt elke tand afzonderlijk grondig.
  • iO-compatibiliteit: Perfect afgestemd op gebruik met Oral-B iO-technologie.

Art. nr.: MUE-16930802
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8700216930802
Producentnummer: 16930802
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Stitch