Oral-B Pro Precision Clean Opzetborstel, 5 stuks

Grondige verwijdering van tandplak en zichtbare vervangingsindicator

Nieuw!

€ 19,39

(€ 3,88 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elektrische tandenborstels
  • Met X-vormige borstelharen
  • Praktische indicatorborstelharen

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Pro Precision Clean Opzetborstel, 5 stuks € 19,39 (€ 3,88 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 24,88
Beschrijving

De Pro Precision Clean Opzetborstel van Oral-B is ontwikkeld voor een grondige tandreiniging en verwijdert tandplak betrouwbaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • X-vormige borstelharen: Bereiken ook moeilijk toegankelijke plekken.
  • Drie lengtes borstelharen: Zorgen voor een efficiënte dekking van de tandoppervlakken.
  • Indicatorborstelharen: Groene borstelharen kleuren geel om het optimale moment voor vervanging aan te geven.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle oplaadbare Oral-B-tandenborstels behalve Pulsonic en iO.

Art. nr.: MUE-30015400
Inhoud: 5 stuks
EAN: 8006530015400
Producentnummer: 30015400
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Pro Precision Clean Opzetborstel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder