PANTENE PRO-V Conditioner Puur Volume, 200 ml

Gewichtloze verzorging voor vol en glanzend haar

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & plat haar
  • Vollere & glanzende uitstraling
  • Zonder siliconen, minerale oliën & kleurstoffen

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Conditioner Puur Volume, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Conditioner Puur Volume van PANTENE PRO-V is speciaal ontwikkeld voor fijn en plat haar. Hij geeft je haar een vollere, glanzende uitstraling en zorgt na het uitspoelen voor een verzorgd haargevoel zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn haar: Geeft plat haar meer volume en glans.
  • Gewichtloze verzorging: De formule met ACTIVE NUTRI-PLEX-technologie, provitamine B5, lipiden en antioxidanten verzwaart het haar niet.
  • Zonder toevoegingen: Verzorging zonder siliconen, minerale oliën of kleurstoffen.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over de haarlengtes te verdelen tot aan de haaraanzet.

Art. nr.: MUE-16557764
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216557764
Producentnummer: 16557764
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Conditioner Puur Volume

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder