PANTENE PRO-V Leave-In Crème Moisture Boost HEAT & GLOW, 135 ml

Soepel haargevoel en effectieve bescherming tegen pluis tijdens het föhnen

Nieuw!

€ 7,39

(€ 54,74 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 135 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijkse haarverzorging & styling
  • Soepelheid & mooie glans
  • Door warmte geactiveerde formule tijdens het föhnen

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Leave-In Crème Moisture Boost HEAT & GLOW, 135 ml € 7,39 (€ 54,74 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Leave-In Crème Moisture Boost HEAT & GLOW van PANTENE PRO-V is een verzorgende leave-incrème voor de dagelijkse haarverzorging en styling. Hij maakt je haar soepel en geeft het glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Door warmte geactiveerde formule: Ontplooit zijn eigenschappen bijzonder goed tijdens het föhnen.
  • Anti-frizz-effect: Helpt pluis tussen de wasbeurten onder controle te houden en temt springerig haar.
  • Lichte textuur: Verzwaart het haar niet.

Let op: Breng 1 tot 2 pompjes aan op gereinigd haar en föhn het droog.


Art. nr.: MUE-16939768
Inhoud: 135 ml
EAN: 8700216939768
Producentnummer: 16939768
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Leave-In Crème Moisture Boost HEAT & GLOW

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder