PANTENE PRO-V Leave-in Natural Waves Styling Crème, 235 ml

Betrouwbare definitie en hittebescherming zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 7,59

(€ 32,30 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 235 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend haar
  • Geeft definitie & temt pluis
  • Met Pro-V-complex & arganolie

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Leave-in Natural Waves Styling Crème, 235 ml € 7,59 (€ 32,30 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

De Leave-in Natural Waves Styling Crème van PANTENE PRO-V is een leave-inverzorging voor golvend haar die zorgt voor duidelijke definitie en structuur. Hij temt pluis en laat het haar soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor golvend haar: Geeft definitie en structuur.
  • Controle over pluis: Temt pluis effectief en zorgt voor een soepel haargevoel.
  • Waardevolle verzorging: Formule met Pro-V-complex en arganolie.
  • Hittebescherming: Beschermt het haar betrouwbaar tijdens het stylen.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk te verdelen en hoeft niet te worden uitgespoeld.

Let op: Gebruik op vochtig of droog haar en spoel niet uit.


Art. nr.: MUE-40314623
Inhoud: 235 ml
EAN: 8006540314623
Producentnummer: 40314623
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Glutamic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Polysorbate-20, Edta, Citric Acid, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hexyl Cinnamal, Sodium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydroxy Citronellal, Limonene

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Leave-in Natural Waves Styling Crème