Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g

Zacht huidgevoel en eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vegan collageen
  • K-Beauty sheetmasker voor het gezicht

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - COLLAGEN Firming van Stay Well is een K-Beauty-sheetmasker voor het gezicht dat geschikt is voor elk huidtype en voor een soepel en verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Met vegan collageen: De formule bevat vegan collageen voor een verzorgd huidgevoel.
  • K-Beauty-verzorging: Sheetmasker uit Koreaanse productie voor gebruik op het gezicht.
  • Soepele huid: Zorgt voor een aangenaam soepel huidgevoel.
  • Eenvoudig gebruik: Zeer eenvoudig aan te brengen.

Toepassing: Leg het masker op het gereinigde gezicht en verwijder het na de inwerktijd voorzichtig.


Art. nr.: MUE-STA0107
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043853
Producentnummer: STA0107
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oat Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Diospyros Kaki Leaf Extract, Charcoal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder