PANTENE PRO-V miracles Bond Repair Wonderhaarcrème, 90 ml

Intensieve bescherming en verzorging zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 10,09

(€ 112,11 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 90 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Met Pro-V Nutri-parels
  • Kan als hittebescherming worden gebruikt

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Bond Repair Wonderhaarcrème, 90 ml € 10,09 (€ 112,11 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De miracles Bond Repair Wonderhaarcrème van PANTENE PRO-V is een leave-inverzorging voor beschadigd haar die geschikt is voor dagelijks gebruik. De formule met Pro-V Nutri-parels geeft je haar een soepele, verzorgde uitstraling en zorgt voor een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Ideaal voor de dagelijkse verzorging van belast haar.
  • Pro-V Nutri-parels: De formule is gemakkelijk over het haar te verdelen en verzwaart niet.
  • Veelzijdig gebruik: Kan ook vóór het stylen als hittebescherming worden gebruikt.

Let op: Kan op nat of droog haar worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-16637374
Inhoud: 90 ml
EAN: 8700216637374
Producentnummer: 16637374
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Bond Repair Wonderhaarcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder