PANTENE PRO-V miracles Leave-In Serum, 70 ml

Gerichte verzorging voor soepele haarpunten zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 4,69

(€ 67,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar & haarpunten
  • Met biotine & hyaluronzuur
  • Verandert van melk in serum

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Leave-In Serum, 70 ml € 4,69 (€ 67,00 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,28
Beschrijving

Het miracles Leave-In Serum van PANTENE PRO-V is een haarserum voor de gerichte verzorging van droog haar en droge haarpunten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor droog haar en droge haarpunten.
  • Geselecteerde ingrediënten: De formule bevat biotine en hyaluronzuur.
  • Bijzondere textuur: Verandert tijdens het gebruik van een melkachtige textuur in een waterserum.
  • Flexibel gebruik: Kan zonder uitspoelen op vochtig of droog haar worden gebruikt.

Let op: Masseer het serum zonder uitspoelen in de haarpunten.


Art. nr.: MUE-16181556
Inhoud: 70 ml
EAN: 8700216181556
Producentnummer: 16181556
Merken: PANTENE PRO-V
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Leave-In Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder