PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Shampoo, 250 ml

Zachte haarreiniging voor zichtbaar meer volume en kracht

Nieuw!

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Zachte reiniging voor zichtbaar volume
  • Met biotine, antioxidanten & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Shampoo, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De miracles Lift & Volume Shampoo van PANTENE PRO-V is een vloeibare shampoo voor elk haartype die je haar zacht reinigt en zichtbaar meer volume en kracht geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar volume: Laat het haar er dikker uitzien zonder het te verzwaren.
  • Verzorgende ingrediënten: Verrijkt met biotine en antioxidanten voor een verzorgde uitstraling.
  • Siliconenvrije formule: Zorgt voor een zachte haarwas en een licht haargevoel.

Art. nr.: MUE-16170321
Inhoud: 250 ml
EAN: 8700216170321
Producentnummer: 16170321
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder