PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Shampoo, 250 ml

Verzorgende reiniging voor een schoon haargevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met biotine & Pro-V-voedingsstoffen
  • Verzorging voor belast haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Shampoo, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De miracles molecular Bond Repair Shampoo van PANTENE PRO-V biedt een verzorgende reiniging voor haar dat belast is door styling, kleuren of föhnen. Hij is geschikt voor elk haartype en laat het haar schoon en verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor de verzorging van elk haartype.
  • Gerichte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor belast haar en oppervlakkige haarbeschadiging.
  • Voedingsrijke formule: Verrijkt met biotine en hooggeconcentreerde Pro-V-voedingsstoffen.
  • Verzorgende reiniging: Geeft het haar een schone uitstraling en een verzorgd gevoel.

Art. nr.: MUE-16170260
Inhoud: 250 ml
EAN: 8700216170260
Producentnummer: 16170260
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder