PANTENE PRO-V Pantene Haarmousse Perfect Waves, 200 ml

Betrouwbare fixatie en bescherming tijdens het stylen voor gedefinieerde golven

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend haar
  • Met Pro-V-complex & arganolie
  • Holdniveau 3 & hittebescherming

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

PANTENE PRO-V Pantene Haarmousse Perfect Waves, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De Pantene Haarmousse Perfect Waves van PANTENE PRO-V is een stylingmousse voor golvend haar die fixatie biedt en beschermt tegen hitteschade tijdens het stylen. De lichte formule ondersteunt de definitie van golven en zorgt voor een glanzende finish zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare fixatie: Biedt holdniveau 3 voor gedefinieerde golven.
  • Geïntegreerde hittebescherming: Beschermt het haar betrouwbaar tijdens het stylen.
  • Verzorgende formule: Bevat een Pro-V-complex en arganolie.
  • Gewichtloze textuur: Gemakkelijk over nat of droog haar te verdelen zonder het te verzwaren.
  • Glanzende finish: Geeft het haar een verzorgde, glanzende uitstraling.

Art. nr.: MUE-40349120
Inhoud: 200 ml
EAN: 8006540349120
Producentnummer: 40349120
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Propane, Butan, Vp/Va Copolymer, Isobutan, Polyvinylpyrrolidon, Chitosan, Phenoxyethanol, Polyquaternium-16, Caprylyl Glycol, 1.2-Hexanediol, Parfum, Formic Acid, Disodium Edta, Laureth-4, Cetrimoniumchlorid, Panthenyl Ethyl Ether, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Citric Acid

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Pantene Haarmousse Perfect Waves

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder