PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Stylingoliespray, 150 ml

Stylingspray die het doorkammen vergemakkelijkt

€ 8,19

(€ 54,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Helpt pluis onder controle te houden
  • Geeft glans & een zijdezacht gevoel

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Argan- & Cameliaolie Shampoo, 300 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Stylingoliespray, 150 ml € 8,19 (€ 54,60 / L)
GARNIER Loving Blends Argan- & Cameliaolie Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

De Coconut - Zijdezachte Oliespray van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld om droog haar zachtheid en glans te geven.

De formule met kokosolie helpt het haar te ontwarren en pluis te verminderen, waardoor het makkelijker doorkambaar wordt. Maakt het haar zijdezachter en glanzender en helpt de glans van de haarkleur te accentueren.

Art. nr.: HAR-6011962
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976011962
Producentnummer: 6011962
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Droog haar
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Ingrediënten (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Salicylate, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Stylingoliespray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder