PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Oil Non Oil Stylingproduct, 150 ml

Accentueert de glans van gekleurd haar

€ 7,09

(€ 47,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & dof haar
  • Geeft volume & glans
  • Maakt het haar niet vet & verzwaart het niet

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Argan- & Cameliaolie Shampoo, 300 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Oil Non Oil Stylingproduct, 150 ml € 7,09 (€ 47,27 / L)
GARNIER Loving Blends Argan- & Cameliaolie Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

De Coconut - Zijdezachte Oil Non Oil van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor droog en dof haar.

De formule met kokosolie hydrateert en maakt het haar zacht zonder het vet te maken of te verzwaren. Helpt het haar te ontwarren en pluis te verminderen, zodat het makkelijker doorkambaar wordt. Het haar oogt voller en glanzender en de haarkleur komt mooier uit.

Art. nr.: HAR-6011979
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976011979
Producentnummer: 6011979
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Droog haar
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Vp/Va Copolymer, Ethanolamine, Trideceth-9, Polysorbate-20, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Disodium Edta, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Sericin, Panthenol, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Oil Non Oil Stylingproduct