PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Ultra Hydraterend Serum voor Stijltang & Föhn, 150 ml

Vormt een beschermend laagje tijdens het drogen

€ 9,09

(€ 60,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Maakt het stylen gemakkelijker
  • Helpt pluis onder controle te houden

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss - Gladmakende Anti-Frizz Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Ultra Hydraterend Serum voor Stijltang & Föhn, 150 ml € 9,09 (€ 60,60 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss - Gladmakende Anti-Frizz Shampoo, 250 ml € 8,19 (€ 32,76 / L)
Totaalprijs: € 17,28
Beschrijving

Het Hyaluronic Acid - Ultra Hydraterende Serum voor Stijltang & Föhn van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor droog en vochtarm haar. Geeft zachtheid en glans, helpt pluis onder controle te houden en maakt stylen makkelijker. Het dunne laagje dat het serum rond het haar vormt, helpt het tijdens het stylen met borstel en föhn te beschermen.

Toepassing

Breng een kleine hoeveelheid serum aan op gewassen, handdoekdroog haar. Kam door en laat enkele minuten inwerken. Style het haar vervolgens zoals gewenst.

Art. nr.: HAR-6030055
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976030055
Producentnummer: 6030055
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Droog haar
Vrij van: Minerale Oliën
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Triethanolamine, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide Copolymer, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Parfum, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Vp/Va Copolymer, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, C12-13 Alketh-23, C12-13 Alketh-3, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Cumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Sodium Citrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Ultra Hydraterend Serum voor Stijltang & Föhn

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling