Santé – naturally. Swipe & Go Mascara, Brown 02 (7,50 ml)

Sneldrogende mascara - praktisch voor onderweg

Nieuw!

€ 5,09

(€ 678,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Brown 02

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Optische definitie
  • Lichte textuur – droogt snel
  • Slanke siliconenborstel
  • Nauwkeurige scheiding van de haartjes

Vaak samen gekocht met Santé – naturally. Queen Sensitive Mascara, Black (10 ml)

Santé – naturally. Swipe & Go Mascara, Brown 02 (7,50 ml) € 5,09 (€ 678,67 / L)
Santé – naturally. Queen Sensitive Mascara, Black (10 ml) € 8,09 (€ 809,00 / L)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De Swipe & Go Mascara zorgt in een handomdraai voor natuurlijk verlengde en gedefinieerde wimpers. De lichte, sneldrogende textuur maakt het aanbrengen eenvoudig. Met het slanke siliconenborsteltje kunnen de wimpers nauwkeurig worden gescheiden en lijken ze optisch langer. Dankzij het compacte pocketformaat is de mascara ideaal voor snelle touch-ups onderweg.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • voor optisch langere en nauwkeurig gedefinieerde wimpers
  • lichte, sneldrogende formule
  • slank siliconenborsteltje – voor nauwkeurig aanbrengen
  • snel en moeiteloos aan te brengen
Art. nr.: XEC-LOGO-43078
Inhoud: 7,50 ml
EAN: 4025089009801
Producentnummer: 43078
Merken: Santé – naturally.
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caolin Clay, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetearylalcohol, Glycerin, Galactoarabinan, Rhus Verniciflua Peel Wax, Ricinus Communis Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Potassium Cetyl Phosphate, Hectorite, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Kan bevatten (+/-)[ CI 77499, CI 77491, CI 77492, Alumina, Magnesium Oxide]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, post@logocos.de, www.logocos.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Santé – naturally. Swipe & Go Mascara